KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614141
nr 1361 4141
2 st, Inger Tollman. Signerad. Olja på duk, 40x40cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:52:58
100 kr
300 kr